Fujitsu Esprimo P758 MT

Core i3 8100 3.6GHz/16GB RAM/128GB SSD PCIe + 1TB HDD DVD-RW/Intel UHD Graphics/Win 11 Pro 64-bit
NPR3-MAR00875
2 letá zárukaSkladem 0 ks
 • CPU Intel Core i3 8100 (6M Cache, 3.60 GHz)
 • Stav produktu Velmi dobrý
 • RAM 16GB DDR4
 • HDD 128GB SSD + 1TB HDD
 • Optická mechanika DVD-RW
 • GPU Intel UHD Graphics 630
 • OS Windows 11 Professional 64-bit
 • Značka FUJITSU
 • Barva černá
 • CASE Micro Tower
 • USB 2.0 4x USB 2.0 port
 • USB 3.0 6x USB 3.0 port
 • PCI Express x16 slot
 • PCI Express x4 slot
 • PCI Express x1 slot
 • PCI slot
 • VGA 15-pin (D-SUB) Port
 • DVI Port
 • DisplayPort
 • HDMI Port
 • Sériový port
 • Paralelní port
 • USB Type-C port

Stavy a označení produktů.

Technický stav všech námi prodávaných produktů je 100%. Pro všechny námi prodávané produkty platí plná záruka jako na nové produkty.Záruka a kapacita batérií:


batteryCARE+

Notebooky s tímto označením mají novou nebo použitou baterii s více než 80% původní kapacity. 2 roky záruka na elektroniku a 1 rok záruka udržení kapacity baterie nad 33% její původní kapacity.

batteryCARE

Notebooky s tímto označením mají použitou baterii s více než 60% původní kapacity. 2 roky záruka na elektroniku a 1 rok záruka udržení kapacity baterie nad 33% její původní kapacity.Stavy produktů podle jednotlivých kategorií:

NOTEBOOKY

JAK NOVÝ:
Garance nejvyšší kvality renovace od techsavers: Tělo notebooku vypadá jako nové. Může mít jen minimální, pouhým okem snadno přehlédnutelné a téměř neviditelné kosmetické vady. Displej je bez vad, jako nový.

VELMI DOBRÝ:
Garance kvalitní renovace od techsavers: Tělo notebooku může mít viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání.
Displej může mít jen minimální kosmetické chyby (vadný pixel, škrábanek, špínka za displejem), které jsou po zapnutí téměř neviditelné.

PŘIJATELNÝ:
Garance bezkonkurenční ceny od techsavers: Tělo notebooku má viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání. Hardware notebooku je ovšem jako nový.
Displej může mít viditelnější kosmetické vady bez vlivu na jeho technický stav. Detailní fotky notebooku naleznete v galerii po kliknutí na tlačítko „do galerie“.


MONITORY

JAK NOVÝ:
Garance nejvyšší kvality renovace od techsavers: Plastové části monitoru vypadají jako nové. Mohou mít jen minimální, pouhým okem snadno přehlédnutelné a téměř neviditelné kosmetické vady. Displej je bez vad, jako nový.

VELMI DOBRÝ:
Garance kvalitní renovace od techsavers: Plastové části monitoru mohou mít viditelnější kosmetické vady (škrábanky či změna barvy plastu) a známky předchozího používání.Displej může mít jen minimální kosmetické chyby (vadný pixel, škrábanek, špínka za displejem), které jsou po zapnutí téměř neviditelné.

PŘIJATELNÝ:
Garance bezkonkurenční ceny od techsavers: Plastové části monitoru mají viditelnější kosmetické vady (škrábance či zažloutlý plast) a známky předchozího používání.
Displej může mít viditelnější kosmetické vady bez vlivu na jeho technický stav. Detailní fotky monitoru naleznete v galerii po kliknutí na tlačítko „do galerie“.


POČÍTAČE

JAK NOVÝ:
Garance nejvyšší kvality renovace od techsavers: Počítač vypadá jako nový. Může mít jen minimální, pouhým okem snadno přehlédnutelné a téměř neviditelné kosmetické vady (většinou na plastových částech).

VELMI DOBRÝ:
Garance kvalitní renovace od techsavers: Počítač může mít viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání (většinou na plastových částech).

PŘIJATELNÝ:
Garance bezkonkurenční ceny od techsavers: Počítač má viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání. Hardware počítače je však jako nový.
Detailní fotky počítače naleznete v galerii po kliknutí na tlačítko „do galerie“.


AiO:

JAK NOVÝ:
Garance nejvyšší kvality renovace od techsavers: Kovové/plastové části AiO vypadají jako nové. Mohou mít jen minimální, pouhým okem snadno přehlédnutelné a téměř neviditelné kosmetické vady. Displej je bez vad, jako nový.

VELMI DOBRÝ:
Garance kvalitní renovace od techsavers: Kovové/plastové části AiO mohou mít viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání.
Displej může mít jen minimální kosmetické chyby (vadný pixel, škrábanek, špínka za displejem), které jsou po zapnutí téměř neviditelné.

PŘIJATELNÝ:
Garance bezkonkurenční ceny od techsavers: Kovové/plastové části AiO viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání. Hardware AiO je však jako nový.
Displej může mít viditelnější kosmetické vady bez vlivu na jeho technický stav. Detailní fotky AiO naleznete v galerii po kliknutí na tlačítko „do galerie“.


TISKÁRNY

JAK NOVÝ:
Garance nejvyšší kvality renovace od techsavers: Tiskárna vypadá jako nová. Mohou mít jen minimální, pouhým okem snadno přehlédnutelné a téměř neviditelné kosmetické vady.

VELMI DOBRÝ:
Garance kvalitní renovace od techsavers: Tiskárna může mít viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání (škrábanky či změna barvy plastu).

PŘIJATELNÝ:
Garance bezkonkurenční ceny od techsavers: Tiskárna má viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání (škrábance či zažloutlý plast). Hardware tiskárny je však jako nový.
Detailní fotky tiskárny naleznete v galerii po kliknutí na tlačítko „do galerie“.

MOBILY A TABLETY

JAK NOVÝ:
Garance nejvyšší kvality renovace od techsavers: Kovové/plastové části mobilu nebo tabletu vypadají jako nové. Mohou mít jen minimální, pouhým okem snadno přehlédnutelné a téměř neviditelné kosmetické vady. Displej je bez vad, jako nový.

VELMI DOBRÝ:
Garance kvalitní renovace od techsavers: Kovové/plastové části mobilu nebo tabletu mohou mít viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání.
Displej může mít jen minimální kosmetické chyby (vadný pixel, škrábanek, špínka za displejem), které jsou po zapnutí téměř neviditelné.

PŘIJATELNÝ:
Garance bezkonkurenční ceny od techsavers: Kovové/plastové části mobilu nebo tabletu mají viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání. Hardware je však jako nový.
Displej může mít viditelnější kosmetické vady bez vlivu na jeho technický stav. Detailní fotky naleznete v galerii po kliknutí na tlačítko „do galerie“.Reklamační podmínky


Záruka sa vztahuje na chyby materiálu, nebo technické chyby, které vzniknou při výrobě zařízení.

 • Záruka sa nevztahuje na chyby, které vzniknou nesprávnou obsluhou, neodborným, nebo nepřiměřeným zacházením (především poškození plastových dílů výrobku, poškrábání displeje, které vznikne nesprávným čištěním, poškození způsobené nárazem...), použitím a instalací, které jsou v rozporu s uživatelskou příručkou, nebo poškození elektrostatickým výbojem.
 • Záruka sa dále nevztahuje na chyby, které vzniknou použitím nesprávneho, nebo chybného programového vybavení, ani na případné škody vzniklé v tomto důsledku.
 • Prodávající neručí za případnou ztrátu, poškození, nebo zneužití dat uložených na záznamových médiích výrobku. Před převzetím výrobku do opravy je povinností kupujícího zabezpečit si odpovídající zálohu potřebných dat a zabránit jejich možnému zneužití.
 • Prodávající negarantuje plnou kompatibilitu rozšiřujících komponentů zakoupených na jiném místě než u prodejce tohoto výrobku, pokud není tento komponent schválený prodejcem.
 • Záruka sa nevztahuje na škody vzniklé v důsledku živelné katastrofy, násilného poškození, povětrnostních vlivů, nebo provozováním v extrémně neobvyklých podmínkách.
 • Záruka zaniká v případě neoprávněného zásahu do výrobku osobou, která nebyla k zásahu výslovně prodávajícím splnomocněná.
 • Záruka také zaniká, pokud bude kupující navzdory upozornění hrubě porušovat zásady provozu a použití výrobku popsané v uživatelské příručce.
 • U notebooků sa záruka nevztahuje na baterii.

Reklamační podmínky


Reklamačný poriadok je vydaný v súlade s ustanoveniami:
zák.č. 40/1964 Zb. Občiansky zákonník v znení neskorších predpisov
 zák.č. 634/1992 Zb. O ochrane spotrebiteľa v znení neskorších predpisov

 • Kupující je povinnen produkt dodaný prodávajícím zkontrolovat co nejdříve od dodání.Kontrolu musí kupující vykonat tak, aby zjistil všechny chyby, které je možné při přijímání odborné prohlídky zjistit.  
 • Kupující je povinnen všechny takto zjištěné chyby oznámit prodávajícímu ihned po tom, co chyby mohly být zjištěné po vynaložení přiměřené odborné prohlídky zjistit. 
 • Kupující je povinnen uplatňovat reklamaci písemně, telefonicky, resp. osobně v sídle prodávajícího. Vždy je potřebné nahlásit typ chybného výrobku a dalé co nejpodrobněji popsat charakter chyby a uvést kontaktní osobu (jméno, telefon), se  kterou je možné konzultovat případné podrobnosti.
 • Při reklamaci výrobku je kupující povinnen prokázat nákup a oprávněnost reklamace dokladem o zakoupení (faktura, příjmový doklad, příadně dodací list). Pokud se kupující neprokáže některým z uvedených dokladů, bude oprava považována za pozáruční.
 • Pokud kupující nahlásí chybu, na kterou se nevztahuje záruka (např. nebyly splněné podmínky záruky, chyba byla nahlášená omylem, po záruce  apod.), může prodávající požadovat uhrazení nákladů, které vznikly v souvislosti s odstraňováním nahlášené chyby objednavatelem v plné výši. Kalkulace servisního zásahu bude v tomto případě účtovaná podle aktuálně platných cen servisního střediska v místě uplatnění reklamace.

Podobné produkty

1