HP LaserJet 500 color MFP M575

- 1536MB, Zažltnuté plasty JetDirect, Duplex, Skener, Kopírka, Fax, USB vstup, prídavný podávač, úložná skrinka
NTMH-000052
1 letá zárukaSkladem 3 ks
18 722 Kčs DPH
je někde levnější? (konkurence se nebojíme)

(přinášíme ten nejlepši poměr ceny a kvality na trhu)

 • Technologie tisku laserová barevná
 • Stav produktu Jak nový
 • Funkce tisk, kopírování, skenování, fax
 • Formát papíru A4, RA4, A5, B5 (JIS), B6 (JIS), 10 x 15 cm, A6, obálky (B5, C5 ISO, C6, DL ISO)
 • Dpi 1200 x 1200
 • Paměť 1536MB
 • Rychlost tisku černobílá 30 str./min
 • Rychlost tisku barevná 30 str./min
 • Měsíční zátěž max. 80.000 stran
 • Typ toneru CE400A, CE401A, CE402A, CE403A
 • Značka HP
 • Barva černo-bílá
 • oboustranný tisk
 • Síťové připojení
 • USB připojení
 • Paralelní port
 • WiFi připojení

Třídy a označení produktů

Technický stav všech námi prodávaných produktů je 100%. Pro všechny námi prodávané produkty platí plná záruka jako na nové produkty.Rozdělení baterií renovovaných notebooků do tříd na základě testování speciálním zátěžovým testem:


NB

nová baterie (** Záruka na kapacitu 12 měsíců)

VD

70 - a víc min.  (*   Záruka na kapacitu 90 dní)  (bežná práce - Internet a MS Office)

DB

30 - 70min.    (*   Záruka na kapacitu 60 dní)  (bežná práce - Internet a MS Office)

SB

15 - 30min.    (*   Záruka na kapacitu 30 dní)  (bežná práce - Internet a MS Office)

BB

(v notebooku je baterka, ale je špatná  -  nefunkční)Rozdělení renovoavných notebooků do kosmetických tříd:


 PREMIUM Trieda

Nejprodávanější třída, garantuje dobrý vzhled notebooku. Produkt nemá kosmetické vady, případně jsou minimální, pouhým okem snadno přehlédnutelné (malý škrábanec na plastu, ...). Ekvivalentní několik týdennímu použití. Displej je v 100% stavu, produkt je jako nový.

 STANDARD Trieda

Displej a hardware je v 100% technickém stavu, avšak notebook může mít jemné stopy předešlého zacházení, například drobný škrábanec na plastu - ve většině případů snadno přehlédnutelné.

 ECONOMY+ Trieda

Dobrý stav, téměř jako u třídy STANDARD. Kosmetické vady na povrchu však mohou být viditelnější a displej může mít drobné vady (flíček, vadný pixel nebo škrábanec), které při běžné práci nebudeš vnímat. Detailní fotky produktu najdeš v galerii po kliknutí na tlačítko "vyber z galerie" pod cenou - tam si vyhovující kus můžeš rovnou objednat.

 ECONOMY Trieda

Notebooky Economy mají viditelnější kosmetické vady na plastech, případně na displeji. Vady ale nemají vliv na technický stav produktu, zařízení je tedy 100% funkční. Detailní fotky produktu najdeš v galerii po kliknutí na tlačítko "vyber z galerie" pod cenou - tam si vyhovující kus můžeš rovnou objednat.Rozdělení renovovaných monitorů do kosmetických tříd:


 PREMIUM Trieda

Displej je v 100% stavu, viditelné znaky používání mohou být jen na plastech.

 STANDARD Trieda

Monitor třídy Standard může mít minimálně kosmetické chyby na displeji, které při běžné práci jen těžko identifikuješ (vadný pixel, škrabanček), známky používání povolené i na plastech.

 ECONOMY Trieda

Monitor v třídě Economy může mít větší kosmetické chyby na displeji (například větší škrábanec, vadný pixel, větší flek ..). Viditelnější známky používání na plastech (škrábance a rýhy). Tyto vady nepřekážejí při práci a monitor je plně funkční.

 LIQUIDATION Trieda

Monitor třídy Liquidation může mít značné poškození displeje a plastů, například pixelové pásy nebo větší škrábance. Tyto monitory jsou vhodné pro použití na méně používaných místech, například k serverům. Jsou s velkým cenovým zvýhodněním. Detailní fotky produktu najdeš v galerii po kliknutí na tlačítko "vyber z galerie" pod cenou - tam si vyhovující kus můžeš rovnou objednat.Rozdělení renovovaných All in One do kosmetických tříd:


 PREMIUM Trieda

Displej je v 100% stavu, zařízení může mít jen drobné kosmetické vady.

 STANDARD Trieda

Zařízení může mít drobné chyby na viditelných místech. Ty ale nepřekážejí při práci. Větší kosmetické vady jsou přípustné jen na boku nebo v zadní části.

 ECONOMY Trieda

Menší kosmetické chyby se mohou nacházet i na displeji, nepřekážejí ale při práci. Viditelnější kosmetické chyby mohou být na boku nebo v zadní části.

 LIQUIDATION Trieda

Větší kosmetické vady se mohou nacházet na displeji, nepřekážejí ale při práci. Poškození plastů v této třídě může být větší (prasklé, ulomené). U produktů této třídy platí vysoké cenové zvýhodnění. Detailní fotky produktu najdeš v galerii po kliknutí na tlačítko "vyber z galerie" pod cenou - tam si vyhovující kus můžeš rovnou objednat.

Rozdělení renovovaných počítačů do kosmetických tříd:


 PREMIUM Trieda

Nejprodávanější třída, garantuje dobrý vzhled PC. Produkt nemá kosmetické vady, případně jsou minimální, pouhým okem snadno přehlédnutelné (malý škrábanec na plastu, ...). Ekvivalentní několik týdennímu použití.

 ECONOMY Trieda

PC má více viditelné kosmetické vady na plastech a kovových částech. Počítač je samozřejmě 100% funkční a vady nemají vliv na jeho technický stav. Detailní fotky produktu najdeš v galerii po kliknutí na tlačítko "vyber z galerie" pod cenou - tam si vyhovující kus můžeš rovnou objednat.

Rozdělení renovovaných tiskáren do kosmetických tříd:


 PREMIUM Trieda

Nejprodávanější třída, garantuje dobrý vzhled. Produkt má minimálně kosmetické vady, pouhým okem snadno přehlédnutelné (malý škrábanec na plastu, ...). Ekvivalentní několik týdennímu použití.

 ECONOMY Trieda

Tiskárna má více viditelné kosmetické vady na plastech a kovových částech. Je samozřejmě 100% funkční a vady nemají vliv na její technický stav. Detailní fotky produktu najdeš v galerii po kliknutí na tlačítko "vyber z galerie" pod cenou - tam si vyhovující kus můžeš rovnou objednat.

Rozdělení renovoavných mibilních telefonů a tabletů do kosmetických tříd:


 PREMIUM Trieda

Nejprodávanější třída, garantuje dobrý vzhled produktu. Produkt nemá kosmetické vady, případně jsou minimální, pouhým okem snadno přehlédnutelné (malý škrábanec na povrchu, ...). Ekvivalentní několik týdennímu použití. Produkt je jako nový.

 STANDARD Trieda

Zařízení je v 100% technickém stavu, avšak může mít jemné stopy předešlého používání, jako například drobný škrábanec - ve většině případů snadno přehlédnutelné.

 ECONOMY+ Trieda

Dobrý stav, téměř jako u třídy STANDARD. Kosmetické vady na povrchu však mohou být viditelnější a displej může mít drobné vady (flíček, vadný pixel nebo škrábanec). Detailní fotky produktu najdeš v galerii po kliknutí na tlačítko "vyber z galerie" pod cenou - tam si vyhovující kus můžeš rovnou objednat.

 ECONOMY Trieda

Zařízení Economy mají viditelnější kosmetické vady na povrchu, případně na displeji. Vady ale nemají vliv na technický stav produktu, zařízení je tedy 100% funkční. Detailní fotky produktu najdeš v galerii po kliknutí na tlačítko "vyber z galerie" pod cenou - tam si vyhovující kus můžeš rovnou objednat.
Reklamační podmínky


Záruka sa vztahuje na chyby materiálu, nebo technické chyby, které vzniknou při výrobě zařízení.

 • Záruka sa nevztahuje na chyby, které vzniknou nesprávnou obsluhou, neodborným, nebo nepřiměřeným zacházením (především poškození plastových dílů výrobku, poškrábání displeje, které vznikne nesprávným čištěním, poškození způsobené nárazem...), použitím a instalací, které jsou v rozporu s uživatelskou příručkou, nebo poškození elektrostatickým výbojem.
 • Záruka sa dále nevztahuje na chyby, které vzniknou použitím nesprávneho, nebo chybného programového vybavení, ani na případné škody vzniklé v tomto důsledku.
 • Prodávající neručí za případnou ztrátu, poškození, nebo zneužití dat uložených na záznamových médiích výrobku. Před převzetím výrobku do opravy je povinností kupujícího zabezpečit si odpovídající zálohu potřebných dat a zabránit jejich možnému zneužití.
 • Prodávající negarantuje plnou kompatibilitu rozšiřujících komponentů zakoupených na jiném místě než u prodejce tohoto výrobku, pokud není tento komponent schválený prodejcem.
 • Záruka sa nevztahuje na škody vzniklé v důsledku živelné katastrofy, násilného poškození, povětrnostních vlivů, nebo provozováním v extrémně neobvyklých podmínkách.
 • Záruka zaniká v případě neoprávněného zásahu do výrobku osobou, která nebyla k zásahu výslovně prodávajícím splnomocněná.
 • Záruka také zaniká, pokud bude kupující navzdory upozornění hrubě porušovat zásady provozu a použití výrobku popsané v uživatelské příručce.
 • U notebooků sa záruka nevztahuje na baterii.

Reklamační podmínky


Reklamačný poriadok je vydaný v súlade s ustanoveniami:
zák.č. 40/1964 Zb. Občiansky zákonník v znení neskorších predpisov
 zák.č. 634/1992 Zb. O ochrane spotrebiteľa v znení neskorších predpisov

 • Kupující je povinnen produkt dodaný prodávajícím zkontrolovat co nejdříve od dodání.Kontrolu musí kupující vykonat tak, aby zjistil všechny chyby, které je možné při přijímání odborné prohlídky zjistit.  
 • Kupující je povinnen všechny takto zjištěné chyby oznámit prodávajícímu ihned po tom, co chyby mohly být zjištěné po vynaložení přiměřené odborné prohlídky zjistit. 
 • Kupující je povinnen uplatňovat reklamaci písemně, telefonicky, resp. osobně v sídle prodávajícího. Vždy je potřebné nahlásit typ chybného výrobku a dalé co nejpodrobněji popsat charakter chyby a uvést kontaktní osobu (jméno, telefon), se  kterou je možné konzultovat případné podrobnosti.
 • Při reklamaci výrobku je kupující povinnen prokázat nákup a oprávněnost reklamace dokladem o zakoupení (faktura, příjmový doklad, příadně dodací list). Pokud se kupující neprokáže některým z uvedených dokladů, bude oprava považována za pozáruční.
 • Pokud kupující nahlásí chybu, na kterou se nevztahuje záruka (např. nebyly splněné podmínky záruky, chyba byla nahlášená omylem, po záruce  apod.), může prodávající požadovat uhrazení nákladů, které vznikly v souvislosti s odstraňováním nahlášené chyby objednavatelem v plné výši. Kalkulace servisního zásahu bude v tomto případě účtovaná podle aktuálně platných cen servisního střediska v místě uplatnění reklamace.

Podobné produkty

1